Wpis z mikrobloga

#mirkokoksy #silownia jakieś dość tanie i smaczne białeczko polecacie? Piłem great one póki nie podnieśli cen i było takie o - potem ten biedronkowa mlekovita i są pyszne. Ale patrzę za czymś co by miało kokosowy smak.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń