Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@git-gut: szkoda, że polska policja w covidzie nie wiedziała, że to nie jest w porzadku strzelać do nieposłuszny obywateli.

Mielibyśmy dzis spokojnie od prawaków
  • Odpowiedz
@git-gut: strzelają do tych co nie lubię -> hehe brawo fafo TO JEST UZBROJONY FUNKCJONARIUSZ co z tego że nie ma prawa? TO JEST UBROJONY FUNKCJONARIUSZ muremzamundurem

pałują albo dają mandaty tym co lubię -> REŻIM!!!! SIEPACZE TUSKA!!!! dobrych chłopaków za nic zamykają chlip chlip NARUSZENIE WOLNOŚCI OSOBISTEJ ekoterrorym strefy czystego transportu! Jak to nie mogę palić pieluchami i oponami? AUTORYTARYZM
  • Odpowiedz
@git-gut: i ci uważasz że to jest okej gdy służby strzelają do obywateli bo nie wykonują poleceń?

Może drogówka zamiast wlepiać mandaty będzie za przekroczenie prędkości przeprowadzać egzekucję na miejscu? A foto radary wyposażymy w wyrzutnie rakiet i będzie wysadzać auta, które przekroczą prędkość
  • Odpowiedz