Aktywne Wpisy

sprynek +171
To niezle wydarzenia dla #rozowepaski - malowanie gołego Modela i upijanie się winem w między czasie xD
Niech otworzą odwrotne wydarzenie - browary i goła laska, ciekawe co by pisali.
#logikarozowychpaskow #wroclaw #niebieskiepaski #zwiazki
Niech otworzą odwrotne wydarzenie - browary i goła laska, ciekawe co by pisali.
#logikarozowychpaskow #wroclaw #niebieskiepaski #zwiazki
źródło: IMG_6434
Pobierz
wscieklykabanos +377
Przypominam, że to pciembiorcy sprowadzają dzicz do Polski.
Funkcjonariusze z Placówki SG w Olsztynie zakończyli kontrolę legalności zatrudnienia w branży produkcyjnej. 70 cudzoziemców pracowało nielegalnie. Wszyscy posiadali fikcyjne zaświadczenia o podjęciu studiów.
https://www.wm.strazgraniczna.pl/wm/aktualnosci/71999,Fikcyjni-studenci.html
#polska #januszebiznesu
Funkcjonariusze z Placówki SG w Olsztynie zakończyli kontrolę legalności zatrudnienia w branży produkcyjnej. 70 cudzoziemców pracowało nielegalnie. Wszyscy posiadali fikcyjne zaświadczenia o podjęciu studiów.
https://www.wm.strazgraniczna.pl/wm/aktualnosci/71999,Fikcyjni-studenci.html
#polska #januszebiznesu
źródło: 2-348369
Pobierz



Wiadomo, pierwsze co przychodzi na myśl: drogie mieszkania, ludzie stawiają komfort ponad wszystko, wolą się spełniać życiowo w innych odnogach życia itd. itd.
Ale moim zdaniem, w dzisiejszych czasach ludzie też mają kosmiczne wymagania wobec potencjalnych partnerów, co moim zdaniem jest spowodowane mediami społecznościowymi, bo wchodząc na nie, ciągle widzimy tylko idealnych ludzi i idealne życia. Na przestrzeni kilku ostatnich lat rozmawiałem ze sporą liczbą chłopaków na ten temat i żalili mi się, że dosłownie nikt ich nie chce. Ogarnięte chłopaki, fach w ręku, duże zarobki, zaradność życiowa, wykształceni, brak jakichkolwiek uzależnień. Jeszcze kilkanaście czy kilkadziesiąt lat temu byliby rozchwytywani jak świeże bułeczki.
#demografia #problemypierwszegoswiata #przemyslenia #spoleczenstwo #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
Co według ciebie powoduje problemy z demografią?
Tak naprawdę moje życie by się zmieniło tylko w prace/dom, wyjazdy i drobne przyjemności bym musiał ograniczyć mocno,
tu się natomiast nie zgodzę:
to jest uwiązanie - siłą rzeczy jesteś odpowiedzialny za jedną/kilka osób które sobie bez Ciebie nie poradzą.
@cabis: Ludzie w związkach również nie mają dzieci, więc taka średnia ta diagnoza.