zouzosi zouzosi 23.01.2026, 12:00:00 0 + #gielda #csg Ładujecie się w to w ogóle? Wygląd dobrze na longterm
zouzosi zouzosi 23.01.2026, 12:13:36 via Wykop 0 + @Powoli_do_celu: drugi największy producent uzbrojenia w EU. Longterm https://www.bankier.pl/wiadomosc/Czeski-gigant-zbrojeniowy-uderza-na-gielde-Rusza-IPO-warte-nawet-3-8-mld-euro-9070971.html
PodniebnyMurzyn PodniebnyMurzyn 23.01.2026, 12:18:14 via Wypiek 0 + @zouzosi imo uzbrojeniowe tematy to ryzykowny biznes, bo ogłaszą pokój na Ukrainie i kurs jebnie, a ludzie poprzenoszą się na coś innego
zouzosi zouzosi 23.01.2026, 12:35:45 via Wykop 0 + @PodniebnyMurzyn: Jak rządzi Trump to wątpię. Juz są glosy ze Europa będzie się zbroić możliwie w EU. Do tego to CSG juz 2 lata temu mówiło że chce otwierać na UKR fabryki uzbrojenia. Dopóki Putin żyje dopóty będzie zbrojeniówka miała złoto.
Ładujecie się w to w ogóle? Wygląd dobrze na longterm