Wpis z mikrobloga

Ktoś tutaj ma wbitą platynę na pepper i bierze udział w tym programie dla twórców? Jak to wychodzi hajsowo? Jest czym sobie głowę zawracać czy nie?

#pepper
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@ujdzie: Tak, ja całkiem przypadkiem wbiłem platynę i wtedy dostajesz zaproszenie do programu dla twórców gdzie oddają Ci cześć kasy za reklamy pod twoimi okazjami. Ogólnie trzeba mieć firmę aby do tego przystąpić, na razie os. prywatne nie mogą.

No i właśnie jestem ciekaw jak to wygląda kasowo, bo oni sami nie udostępniają na razie żadnych prognozowanych zysków.
  • Odpowiedz