Wpis z mikrobloga

Pojechałabym gdzieś na wycieczkę. Dawno nie robiłam nic ciekawszego poza domem.
Tak mnie kusi pojechanie na ten snowboard po raz 1. Szkoda, że trzeba się jednak tłuc tym pociągiem tyle, hotele drogie som itd itp

Coachsurfing pewnie fajna sprawa, ale do tego trzeba być ekstrawertycznym (ʘʘ)

W lutym śnieg dalej na stokach cnie?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wrrronika: a co ci ten serfing czy snołbord. dawaj chodz ze mna będziemy zbierać gałęzie. pokażę ci rużne rużnorakie może nawet jakaś ci sie spodoba
  • Odpowiedz
@Wrrronika hotel ze śniadaniem i basenem 1200zl na 4 dni. Nie przesadzaj. Pociąg pewnie z 200 w obie strony. Najdroższy będzie karnet. Jedź nie żałuj .
  • Odpowiedz