Wpis z mikrobloga

#primemma Ten Rado to jest samograj, szkoda, że znalazł się po złej stronie mocy. On powinien jakiś głąbów dostać co nie umieją się bić a ten kapiszon go przejedzie...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach