#primemma Ten Rado to jest samograj, szkoda, że znalazł się po złej stronie mocy. On powinien jakiś głąbów dostać co nie umieją się bić a ten kapiszon go przejedzie...
@share: twój komentarz pokazuje jedyne to że możliwość wypowiedzi powinna być dostępna jedynie od ukończenia 25 roku życia. Masz jeszcze niezbyt wykształcona korę czołową i z myśleniem nie do końca
Wpis z mikrobloga
Skopiuj link
Skopiuj link