Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rajbond: ja mam 182 i mało który oskarek jest wyższy ode mnie na siłowni, a ten brokuł na łbie niedługo jak się im zaczną robić zakola, to będzie służył jako maskowanie, szczena bo są chudzi
  • Odpowiedz
  • 10
@FrasierCrane: jakiś tam skutek jest, nie zmienia to jednak faktu że nadal będą się rodzić sub 5/10 jak się brzydkie kobiety będą rozmnażać a nadal takie przypadki są
  • Odpowiedz
@Ciastokokosowe01: ale +4kg to skutek insulinoopornosci i problemow z tarczyca. To akurat nie ma sie co cieszyc, tylko od razu wiadomo, ze matka chora metabolicznie i dzieciak prawdopodobnie tez - problemy z waga gwarantowane w przyszlosci.
  • Odpowiedz
ale +4kg to skutek insulinoopornosci i problemow z tarczyca. To akurat nie ma sie co cieszyc, tylko od razu wiadomo, ze matka chora metabolicznie i dzieciak prawdopodobnie tez - problemy z waga gwarantowane w przyszlosci.


@Arivederczi: co ty wymyslasz? Miałem 4,5 kg jak się urodziłem. Ani ja ani moja mama nie miała jakichś chorob z tym związanych. Wtf, gościu
  • Odpowiedz
@Arivederczi: niekoniecznie, dzieci z ciąż fizjologicznych też się rodzą z taką wagą. Teraz częściej niż dawniej bo kobiety w ciąży są dobrze odżywione więc bobas lepiej przybiera na wadze. Plus matki są lepiej kontrolowane i sprawdzane pod względem problemów metabolicznych i niedoborów. Zobaczyć teraz dzieci z np. krzywicą na ogólnej pediatrii to prawie cud
  • Odpowiedz