Wpis z mikrobloga

Serwus!
Właśnie zacząłem ogrywać Gothic 2 New Balance( ͡° ͜ʖ ͡°) i tak się zastanawiam jaką gildie wybrać żeby Gameplay był jak najciekawszy (zadania gildijne, klimat itd) bo widzę że trochę tego jest. Myślałem nad Łowca Demonów albo Czarnoksiężnikiem, co myślicie? Oczywiście jestem otwarty na wasze propozycje XD
#gothic #gothic2 #newbalance #rpg #gry
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChrzanEkstra: Jak nie chcesz grać wampirami to ich nie odpalaj, nie ma po co.
Jak masz opiekunów to nie masz takich tablic z bonusami, dostajesz je z wątku opiekunów. Ja tam je lubiłem chociaż 7 rozdział to zabugowany syf jakich mało, ale usuwać całego to przesada.
Ja w ini zawsze włączam sobie jeszcze stare misje, które zostały usunięte jakiś czas temu np. "Szybki sposób na zarobek"
  • Odpowiedz