Aktywne Wpisy

Ale ja jestem z-----y. Kolejny dzień zmarnowałem na przeglądaniu laptopów i kompów. Po co ja to robię. Niby chcę kupić, ale nie chcę. Zawsze się trafia na jakąś negatywną opinię i wszystko od nowa. I tak od paru godzin. Od początku kwietnia. :| Wpadłem w jakiś kompulsywny ciąg.

baemaj +11




Poza tym jak znacie jakiegoś blacharza, to też chętnie się dowiem gdzie mogę uderzać :)
Mam problemy z zaufaniem po ostatnich doświadczeniach z moim daily xD
#rzeszow #samochody
https://maps.app.goo.gl/o5eNyFExguznFf1q7