Aktywne Wpisy

divinemadrid +435

Jakiego systemu operacyjnego używasz i czemu
- Windows 42.6% (52)
- MacOS 11.5% (14)
- Linux 28.7% (35)
- *BSD 0.8% (1)
- Własnego 4.1% (5)
- Android 4.9% (6)
- iOS 1.6% (2)
- Kalkulator 5.7% (7)
Skopiuj link
Skopiuj link

Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Moje myśli zawsze wracają do ciebie kiedy myślę o wycieczce na południe Turka ( ͡º ͜ʖ͡º)
Na wiosnę chyba będzie grane.
Teraz powiedz ile za Maroko płaciłaś (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Największy ból doopy przyprawiło mi sprawdzenie połączeń z Budapesztu. Bardzo dużo ciekawych kierunków i sporo taniej niż z Polski (งⱺ ͟ل͜ⱺ)ง
Także w sumie mogę lecieć z dowolnego lotniska :)
zdarzyło się złapać lot z Gdańska nawet :D ale to już było przegięcie
To na ile dni polecasz Marrakesz? :D
Ja najbardziej czekam na powrót lotów do Ammanu ale coś mi mówi, że się nie doczekam 😔
Agadir i okolice też są spoko, zwłaszcza wybrzeże i surferski klimat.
Na następne Maroko planujemy wejście na Tubkal i pustynię :D
PS. chyba zostaniesz moim ulubionym podróżniczym wykopkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)