Wpis z mikrobloga

@panienka_seledynowa: to chyba a byłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moje myśli zawsze wracają do ciebie kiedy myślę o wycieczce na południe Turka ( ͡º ͜ʖ͡º)
Na wiosnę chyba będzie grane.
Teraz powiedz ile za Maroko płaciłaś ( )
  • Odpowiedz
@non-serviam: Marrakesz to takie 2 dni - chyba, że lubisz bazary to dłużej. Ale spokojnie można go traktować jak bazę wypadową w góry Atlas, na pustynię, nad ocean.
Agadir i okolice też są spoko, zwłaszcza wybrzeże i surferski klimat.
Na następne Maroko planujemy wejście na Tubkal i pustynię :D
  • Odpowiedz
@panienka_seledynowa: e, dobre info. Czyli w sumie Maroko można planować na dłuższy wyjazd. Ja myślałem, że pojadę się zaroić na Marrakeszu i ewentualnie siup do Agadiru i powrót, a tu widzę, że niedoceniłem tego skrawka pustyni ( ͡º ͜ʖ͡º)
PS. chyba zostaniesz moim ulubionym podróżniczym wykopkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz