Wpis z mikrobloga

Konkurs na najlepszego średniaka XXI wieku! 32 kandydatów walczy o to miano w systemie ostatnich mundiali. 8 grup potem faza pucharowa. Cenzus kandydatów to mniej niż 5 zwycięstw w XXI wieku. We wczorajszym głosowaniu awansowali Fisichella i Heidfeld i oni tworzą pierwszą ćwierćfinałową parę. Głosowanie do jutra godziny 14. #f1ranking #f1
fornson23 - Konkurs na najlepszego średniaka XXI wieku! 32 kandydatów walczy o to mia...

źródło: temp_file8916298906818961282

Pobierz

Kto lepszy w XXI wieku?

  • Nico Hulkenberg 70.7% (53)
  • Heikki Kovalainen 29.3% (22)

Oddanych głosów: 75

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

na fuji 2007 mój stary pijany też by stał na podium, tyle tam się działo, a pośmiewiskiem to hejki był w McLarenie xD


@zwruszajonce: uniknął kontaktu z Hamiltonem (czyt. absurdalnych kar), nie zatruł się rybą jak Webber i miał odpowiednio wysoki prześwit podłogi. W debiutanckim sezonie pokonał doświadczonego kolegę, ale warto pamiętać, że to było w czasach gdy dzięki testom nabił tyle kilometrów przed startem sezonu co dziś niejeden debiutant
  • Odpowiedz