Wpis z mikrobloga

Szukam propozycji zwiększenia alokacji na GPW

Długoterminowo, dywidendowo.

Dostałem kilka lat temu (2021-2023) tu fajne propozycje które przeanalizowałem i jak widać pykło XD

Jeszcze Orlen był polecany ale chciałem mieć ''Orlen w portfelu'' a xtb tego nie obsługiwało wtedy XD

Aktualnie ostatnie 3 lata inwestuje tylko w sp500 i ETFy all world ale chce jeszcze więcej gpw.

#gielda
zouzosi - Szukam propozycji zwiększenia alokacji na GPW

Długoterminowo, dywidendowo....

źródło: Zrzut ekranu 2026-01-13 o 10.43.45

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach