Wpis z mikrobloga

  • 0
@bardzospokojnyczlowiek: zerowy ruch w stronę Świdnicy był, za to w drugą jechali, wiec nie dało sie wyprzedzić. Ale busik brygadówka, wiec pewnie wielosezonowe albo i letnie, bo po co generowac niepotrzebne koszty. Spokojnie 70 można sie było kulać ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz