Wpis z mikrobloga

  • 9
@MiejskiBamber: Teraz będą Cię przywoływać na tagu jako przykład gościa z małym fiutem któremu się jednak udało, może nawet zostaniesz legendą, gratulacje i powodzenia
  • Odpowiedz
@MiejskiBamber: ah ta iluzja sprawstwa ego ( ͡ ͜ʖ ͡)

PS Tobie ta piguła nawet nie przeszła z jamy ustnej do przełyku bo nie pisałbyś jak typowy normik, że to twój wysiłek, a nie że wziąłeś po prostu do mordy słodką cytrynę - dzięki Tobie, wiem, że ta cała praca włożona w te wpisy ma sens - dzięki ( ͡°( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@MiejskiBamber:

twój jest idealny kochanie, duże bolą

Dobrze że ja chciaz niski i chudy to qtaza mam całkiem całkiem, a efekt skali robi jeszcze większą robotę, do tego że wygląda to aż karykaturalnie. Może powinienem się zatrudnić w brazzers xD
  • Odpowiedz
@MiejskiBamber: jeśli to nie bait to bardzo ładnie, możesz być z siebie dumny. Popraprańców co piszą: "ok oski" traktuj jak zło konieczne ;)
Teraz minie trochę czasu i jak jeszcze mocniej pojawi się zainteresowanie płci przeciwnej to uważaj żeby Ci nie o------o -szanuj siebie i swoją partnerkę. Naprawdę nie warto lecieć za pierwszym trochę ładniejszym szonem, który da Ci atencję.
  • Odpowiedz