Wpis z mikrobloga

@ChrzanEkstra: w smaku znośne, ale makro totalnie nie trzymało tzn. jednego dnia porcja opisana np. jako 200kcal a drugiego to samo z tą samą wagą już 400 itd. Do tego po około 3 tygodniach sraka mnie męczyła.
  • Odpowiedz
  • 0
@ChrzanEkstra: zarlem kilka paczek na promocji z too good to go i bylo calkiem ok mimo dostawania czesto diet low carb czy wege. Diety na miesiac nie bralem nigdy to nie wypowiem sie czy maja zroznicowane posilki.
  • Odpowiedz