Wpis z mikrobloga

@gimemoa: A no tak, rozumiem. Czyli wg Ciebie okej jest, że 1USD=5PLN na Steam i że nie rzadko Polska plasuje się w top 5. krajów pod względem cen, oczywiście jeżeli posortujesz malejąco, no i że ogólnie to lubisz płacić za to samo kilkukrotnie więcej. W ten sposób pomagasz w zmianach tego XD
  • Odpowiedz
@Vizley: Ta cena nie jest ok. Ale nie jest też ok to, że potem przez takie kupowanie wydawcy widzą, że mniej osób z naszego kraju kupuje dany tytuł i kolejne ich gry nie dostają polskiej wersji. A więc wtedy jesteśmy jeszcze bardziej stratni. Wolę już więc zapłacić te kilka złoty więcej. Coś za coś.
  • Odpowiedz