Aktywne Wpisy

Trzeci Syn (dwanaście kilo #pdk) tydzień temu zawitał (powodzenia ze zmieszczeniem Rodziny w Yarisie), więc na nową drogę życia nowe wozidło. Idealnie się złożyło, termin odbioru był na czerwiec.
Super samochód. Foczka U DM-i Design.
Nic więcej nie trzeba (do przeciętnej, polskiej jazdy 6, czy 10 tysięcy kilometrów rocznie wokół komina).
Stosunek cena jakość torpeda (pierwsze modele Xiaomi koło roku 2013 vibes). Sąsiad obok też ma od trzech miesięcy i sobie
Super samochód. Foczka U DM-i Design.
Nic więcej nie trzeba (do przeciętnej, polskiej jazdy 6, czy 10 tysięcy kilometrów rocznie wokół komina).
Stosunek cena jakość torpeda (pierwsze modele Xiaomi koło roku 2013 vibes). Sąsiad obok też ma od trzech miesięcy i sobie
źródło: 829
Pobierz
rio574 +470
źródło: 1000068195
Pobierz




Ostatnio leciałem z Aten do Katowic - lot opóźnił się ponad 4 godziny. Złożyłem roszczenie przez stronę przewoźnika i... zgadnijcie co? Odmowa 🤦♂️ Oficjalne wytłumaczenie: „restrykcje pogodowe”.
W mailu dostałem link do platformy, która... nie działa od dłuższego czasu 🙃
„Jeśli nie satysfakcjonuje Cię rozwiązanie, możesz przesłać skargę na platformę Online Dispute Resolution (ODR). Więcej informacji znajduje się na (…)”
Próbowałem też przez 👉 https://pasazerlotniczy.ulc.gov.pl/zloz-wniosek/formularz-interaktywny, ale ULC odrzucił, bo wylot był z Aten, więc nie są właściwym organem.
A zgodnie z przepisami za takie opóźnienie przysługuje 250 EUR x 2 osoby 💶
Macie doświadczenia z reklamacjami bez pośredników, szczególnie przy wylotach z krajów UE? Co warto zrobić dalej? 🤔
#wizzair #opoznienie #odszkodowanie #oszukujo #linielotnicze #eu #tanieloty