Aktywne Wpisy

W czym trzymacie poduszke bezpieczeństwa? Zaraz kończy mi się lokata w Toyocie na 4.25% (~100k) i zastanawiam sie nad tym jakie mam opcje. Skłaniam się ku połączeniu 40% lokata, 40% obligacje COI lub TOS i 20% przerzucić w jakiegoś szerokiego ETFa.
#gielda
#gielda

adamsowaanon +17
Widze ladnie tu XTB wypralo lby hazardzistom,
I promuja jakies smieciuchy,obrazaja etfy ze niby gejowskie, (czyli tworzenie nowych trendow)
A wiadomo ze z smieciuchow do CFD to juz krotka pilka bedzie, czyli core zarobkow XTB na frajerach,
26tys ludzi na tagu, ze 100 niepelnosprytnych pozytecznych idiotow co "smieszkuja" a tak na prawde to rozwalili tag, i przez ta sciane CHLAMU nie ma sensu tu zagladac i tego czytac,
I promuja jakies smieciuchy,obrazaja etfy ze niby gejowskie, (czyli tworzenie nowych trendow)
A wiadomo ze z smieciuchow do CFD to juz krotka pilka bedzie, czyli core zarobkow XTB na frajerach,
26tys ludzi na tagu, ze 100 niepelnosprytnych pozytecznych idiotow co "smieszkuja" a tak na prawde to rozwalili tag, i przez ta sciane CHLAMU nie ma sensu tu zagladac i tego czytac,





Śmiechu warte, zawsze brałem hosting u was, ale nie dość że teraz nie dajecie żadnych promocji dla stałych klientów to dodatkowo podnosicie ceny.
Jestem leniwy i nigdy mi się nie chciało migrować na inne hostingi, szczególnie że migrowanie baz danych nie jest takie hop siup, ale to już jest przesada. W kwietniu kończy mi się usługa u was i sajonara.
@MyDevil
#mydevil #hosting #it #webdev
@trevoz: Dużo firm oferuje darmową migrację, także nawet z tym nie będziesz się musiał trudzić za wiele.( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Zapytaj innych użytkowników na naszym discordzie jakiej jakości świadczymy usługi.
Kod SERCE dorzucam również.