Wpis z mikrobloga

#primemma przecież na powtórce było widać że ten koleś dostał w brzuch, on symulował żeby nie walczyć już XD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@share: może mu zapłacili więcej niż w ogóle dostał za walkę, żeby juz zszedł, bo tak to by się ta gala nigdy nie skończyła.
  • Odpowiedz
@share: dokładnie, gość z emerytury ściągnięty to pomyślał że co on się będzie tu narażał jak kasę pewnie ma taką samą xd ogólnie gaże uzależnione od wyniku wzniosłyby freaki na wyższy poziom
  • Odpowiedz