Wpis z mikrobloga

Serwus!
Pytanko do was mirki, czy granie w God Of War (2018) na klawiaturze+myszce jest w jakimkolwiek stopniu przyjemne? Nigdy nie byłem konsolowcem a ten tytuł bardzo chętnie bym ograł ale na kompie( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gry #steam #pcmasterrace #godofwar
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChrzanEkstra: Jak jesteś przyzwyczajony do grania na padzie, to pewnie lepiej się gra. Ja tam całe życie na kompie, ale kupiłem sobie plejke między innymi dla GoW i jak już wyszło na PCta to ograłem jeszcze raz i zdecydowanie przyjemniej mi się grało na myszce i klawiaturze.
  • Odpowiedz