Wpis z mikrobloga

@high_testosterone: Najgorsze jest to ze mimo bogactwa chce wiecej. Mimo ze moge leżeć czujem do góry resztę życie to i tak wstaje o 5 rano ide do roboty by kolejne złocisze do skarbonki wpadły. Taki ze mnie chytry typ ze zamiast płatków do mleka to wsypuje monety i je jem ,zeby nie opuściły mnie
  • Odpowiedz