@Milanek93: ja byłem na poznawczo behawioralnej, chociaż ja byłem dziwnym pacjentem bo byłem bardzo samo świadomy i często to, że terapeutka była to sprawiało, że myślałem na głos i sam wnioski wyciągałem
@Milanek93: ale terapia nie ma być przyjemna bo dowiadujesz się na niej jak bardzo wpływ na swoje problemy masz sam i że musisz zauważyć swoją sprawczość
@haosik: na stronie swiatprzychodni.pl masz kolejki oczekiwania do każdej poradni na nfz, na fundusz można też dobrze trafić. Nie każdy terapeuta jest dla każdego
@grzegorz-62526: ja właśnie też zrezygnowałem w dniu dzisiejszym z terapii. I tak ona mnie nie zabezpieczy przed nawrotem psychozy. Tak samo stwierdził terapeuta.
Wpis z mikrobloga
Skopiuj link
Skopiuj link