Wpis z mikrobloga

@Milanek93: ja byłem na poznawczo behawioralnej, chociaż ja byłem dziwnym pacjentem bo byłem bardzo samo świadomy i często to, że terapeutka była to sprawiało, że myślałem na głos i sam wnioski wyciągałem
  • Odpowiedz