Aktywne Wpisy

sztywny_misza +78
encart30 +53
To uczucie gdy wchodzisz rano do osiedlowego spożywczaka i spotykasz w kolejce 4 facetów (30-55lat) i jedynie ty przyszedłeś kupić bułki.( ͡° ʖ̯ ͡°) Dwa piwa, 'coś do pączka', 3 piwa i 100ml smakowej , 100ml i energetyk. I nie była to jedna brygada, która zapakowała się razem
#alkoholizm
#alkoholizm





Taka, którą mogę dać na pasek na czoło ale też do uchwytu rowerowego. Byłoby super gdyby miała wymienny akumulator.
Ale najważniejsze żeby w nocy w lesie było jak za dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#latarki #turystyka #rower
@Yachu: średnio realne ze względu na to że obudowa nie jest duża a ona przyjmuje (i odprowadza) ciepło latarki. Zmodowany Convoy S2+ na najmocniejszej możliwej diodzie będzie świecił na max przez może 5 minut, później elektronika zmniejszy moc. Jak chcesz mieć jasno to możesz kupić dwa, jeden na kierę a drugi na kask. Jeździłem tak i jest ok, wszystko widać