Aktywne Wpisy

głupi tag przekryw sami się tylko nakręcają w spirali smutku i nienawiści, wzięliby się do roboty, takie niby samce alfa, sramce co najwyżej, gardzą nami, a są żałośni i tylko czas swój marnują, zamiast zrobić coś ambinetnego

R_O_T_T_E_N +12
źródło: 1000026836
Pobierz



po bułki do lidla akurat żeby podjechać czy paczke z paczkomatu wyjąć, przynajmniej nie będą mi dziadki w puntach czy innych fiacikach smrodzić i może będzie sie lepiej żyło #sct #krakow
źródło: image
Pobierzale w sumie spoko, nie bede musiał patrzeć na biedote ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Strigiformesman: no możliwe, gdzieś musieli postawić granicę, a normy euro to najlepsze co maja w bazie danych dla każdego samochodu. Mogli też zrobić jeszcze prościej po roku rejestracji samochodu, ale wtedy byłoby jeszcze mniej dokładnie.
i chcesz powiedzieć że takie volvo w dobrym stanie nie jest bezpiecznym autem? xD
źródło: image
PobierzNatomiast w zestawieniu z dieslem z 2016 r. (Euro 6 bez RDE) emituje ok. 5–10× mniej NOx i zwykle 1.5–3× mniej PM.
Dla kierowcy też jest taki sobie. Jest masywny i dzięki czemu to "ten drugi" bardziej oberwie, ale to bardzo egoistyczne. A tak poza tym to współczesne systemy bezpieczeństwa są daleko lepsze, dużo lepsze strefy zgniotu, lepsza konstrukcja, poduszka powietrzna nie
@Fredi_Kamionka_Gmina_Burzenin: kontrolowane strefy zgniotu były stosowane już w latach 80tych, w 20 letnim samochodzie nikogo nie dziwi juz ABS czy poduszki powietrzne. Jakich to niby standardów takie samochody nie spełniają?
a volva już od lat 90 mają SIPS czyli wzmocnione boki na wypadek zderzenia z drzewem, ale to trzeba mieć troszke wiedzy i umiejętności dedukcji której ci brakuje
https://www.youtube.com/watch?v=kX3_SL08HaU