Wpis z mikrobloga

@Cygan_Edek: Przecież po nim to wszystko spływa jak po kaczce. Mógłbyś skrzyknąć razem Niebezpiecznika, Z3S i Sekuraka, żeby wspólnie wysmarowali kilometrowy artykuł na temat stanu wykopu i wątpię, żeby cokolwiek to dało. Ja sam w październiku napisałem zgłoszenie do Google Safebrowsing i grzyba to dało. Do tej pory nie otrzymałem żadnej odpowiedzi ze strony Google, choćby głupiego "dziękujemy za zgłoszenie".
  • Odpowiedz