Wpis z mikrobloga

Dzień dobry

Sprawa wygląda tak że mam kotka na domu tymczasowym i szukamy jej miejsca na stałe, może ktoś tutaj byłby chętny, jest to kotka około roczna, wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona, do domu raczej jako jedynaczka ponieważ z naszą rezydentką piorą się okropnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#lublin #pokazkota
Maxiorski - Dzień dobry 

Sprawa wygląda tak że mam kotka na domu tymczasowym i szuka...

źródło: IMG_6032

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maxiorski: moje też się n--------y ale się przyzwyczaiły (trochę, dalej się czasami n--------ą i ganiają xD), daj jej czas, może się przyzwyczają xD
  • Odpowiedz
  • 0
sam nie wiem bo jest naprawdę fajnym kotkiem i mimo tego że miała być wzięta na tymczas to się człowiek jednak trochę przyzwyczaił tym bardziej że jest kotkiem który daje pozwolenie na głaskanie po brzuszku (ʘʘ) z drugiej strony chciałbym żeby się nie stresowała i znalazła jak najlepszy domek
  • Odpowiedz