Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pal95: PM to jest syf. NOx w wysokich stężeniach. W Krakowie na takiej ulicy Bulwarowej, stężenie od lat jest w normie UE.

SCT to bubel prawno-organizacyjny do którego polscy politycy nie dorośli, wykluczający społecznie pewne grupy.

Nie ma przygotowanych P&R w wschodnio-północnej części Krakowa, nie ma zaplecza komunikacyjnego
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Serghio: czemu nie schodzić poniżej normy UE? Im mniej syfu tym lepiej

Jakoś trzeba bylo ustalić zasady wjazdu, norma euro to po prostu w miarę sprawiedliwa i przejrzysta zasada

Są przecież centra przesiadkowe

I tak Twoja wypowiedź ma wyższy poziom niz sie spodziewałem, dzięki za kilka wyjaśnień
  • Odpowiedz