Aktywne Wpisy

cheture +18
wy chyba geje

wiktor-wkpl +101
#mecz #mundial2026
Napisałem baita o tej rzekomej fladze polski na jednej z największych grup piłkarskich na Facebooku. Teraz cały Facebook czy tik tok jest zalany tym fejkiem bez żadnego uzasadnienia, a sama flaga nawet nie jest biało czerwona tylko niebiesko czerwona XDDD
To tylko pokazuje, że w internecie absolutnie nikt niczego nie weryfikuje
Napisałem baita o tej rzekomej fladze polski na jednej z największych grup piłkarskich na Facebooku. Teraz cały Facebook czy tik tok jest zalany tym fejkiem bez żadnego uzasadnienia, a sama flaga nawet nie jest biało czerwona tylko niebiesko czerwona XDDD
To tylko pokazuje, że w internecie absolutnie nikt niczego nie weryfikuje
źródło: 7799
Pobierz


![100 pogryzień dziennie. Cena ludzkiej nieodpowiedzialności. [DOKUMENT]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/21dfd94dee7249986d62059a650cf2b4d96aafa36b4b32f201519873b9ee43ce,q80.jpg)
Cześć,
Szukam jakiegoś tytułu, możey być indie etc, starsza grafika ale szukam immersivesima w stylu systemshocka. Ewentualnie jakiś survival?
Atomic Heart podobno taki radziecki bioshock - liniowa to gra? Zależy mi na tym aby gierka była nieliniowa.
Niby główny segment dzieje się na otwartej przestrzeni, ale w praktyce w tej otwartej przestrzeni właściwie nic nie ma oprócz znajdziek do podniesienia i skrzynek z zasobami oraz kilkoma dobrowolnymi liniowymi minidungeonami z ulepszeniami do bronii. Podążasz za questem głównym, a otwarta przestrzeń to bardziej urozmaicenie do trasy owego podążania.
Dwa pierwsze DLC do niego całkowicie liniowe, trzecie (enchantment under the sea) nie wiem bo jeszcze