Wpis z mikrobloga

spróbuj w godzinach w których większość ludzi konsumuje pożywienie


@Miecz12: Patrz mój ostatni wpis. Nawet nie wiedzieli o zamówieniu, a "aplikacja coś tam sobie pokazuje". A pierwsze, co zrobiłem, poinstruowany przez obrokrajowca, to zadzwoniłem domofonem, podałem numer zamówienia, pani w okienku zobaczyła i że nie jest w pełni gotowe. Jak tak będzie dalej, to wysiadam z tego pociągu.
  • Odpowiedz