Wpis z mikrobloga

Mam jakieś dziwne uczucie przy treningu brzucha, jakieś skurcze w podbrzuszu i brzuchu. Czasem to jest bolesne ale ustępuje po chwili. Byłem z tym u rodzinnego bo myślałem że to przepuklina, no ale na usg brzucha lekarz stwierdził, że jest czysto. Nie występuje to też zawsze, tylko przy którejś tam serii treningu, ktoś miał podobnie? #silownia #trening #zdrowie #mikrokoksy #mirkokoksy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BrakWolnegoLoginu: Elektrolity ogarnij, ewentualnie jakieś rozciąganie. Spróbuj robić dłuższe powtórzenia, z większą kontrolą (i mniejszym ciężarem). To brzmi po prostu jak skurcze.
  • Odpowiedz