Aktywne Wpisy

Lujdziarski +38
źródło: 1000052046
Pobierz
Caracas +14
Informacja totalnie niepotrzebna ale ciekawa.
Na międzynarodowym lotnisku w Phuket (Tajlandia) można za równowartość 2.5 PLN zrobić sobie ogromną zupkę popularnie zwana chińską a obsługa lotniska (7 eleven) taka nasza żabka da ją Wam na ciepło. Do wyboru są też gotowe w lodówce hod-dogi czy tosty i burgery za podobną cenę.
Są normalnie postawione mikrofale i stoi czajnik xD
Pełno ludzi wcina to siedząc i czekając na loty xD
Na międzynarodowym lotnisku w Phuket (Tajlandia) można za równowartość 2.5 PLN zrobić sobie ogromną zupkę popularnie zwana chińską a obsługa lotniska (7 eleven) taka nasza żabka da ją Wam na ciepło. Do wyboru są też gotowe w lodówce hod-dogi czy tosty i burgery za podobną cenę.
Są normalnie postawione mikrofale i stoi czajnik xD
Pełno ludzi wcina to siedząc i czekając na loty xD
źródło: 1000036615
Pobierz




Odpowiedź jaką wyzuł z siebie Majonezowy jest dosłownie na poziomie dziesięciolatka. To protekcjonalny, narcystyczny wysryw będący ścianą tekstu, gdzie Golem zwraca się do typa per "Piotrusiu" a na miniaturkę specjalnie wstawił screenshot z filmiku gdzie typ wyszedł akurat śmiesznie i niezbyt korzystnie
Pierwszy sensowny komentarz (pic rel), gdzie ktoś mu napisał, że trochę szacunku do typa (pic rel), oczywiście skasowany XD
Ja prdl ten gość to jest totalny muł, jego level zakłamania jest wręcz niewiarygodny, ja nie wiem kto te jego "Podróże kulinarne" bierze jeszcze na poważnie i klika mu te posty xD
#jedzenie71 #wroclaw
źródło: Zrzut ekranu 2026-01-3 o 19.59.05
PobierzOn już dawno odleciał na inną planetę i myśli, że on naprawdę jest bogiem w temacie jedzenia. No nie jest, ale ma wyznawców i oni we wszystko co on napisze wierzą. Po co? Ich sprawa.
źródło: IMG_3781
Pobierz@Little_Juice: Czekaj, ale co ma teraz znaczenie z tym jedzeniem? Rozmawiamy o tym jak oni się zachowuje. Poza tym z opiniam grubego jest tak, ze część jest po prostu kupiona i naprawdę nie są warte.
@kyloe: Tak dla porządku: majonezowy to majonezowy. O jego poziomie nie można rozmawiać, bo on żadnego poziomu nie pokazuje.
Ale jaki paszkwil? Akurat tu słusznie podsumował, że nie jest zaskoczenie, że knajpa oparta o trend na tik toku pada na pysk.
I to pada przy okazji próbując ugrać 400 tys odstępnego za przejęcie lokalu przy 20 tys miesięcznego czynszu. Samego jedzenia tu nie oceniam, bo jak
Z drugiej strony mamy pana ufo, który myślał, że jak burger będzie miał śmieszny kształt to ludzie zapłacą za to 50zł mimo gówna w środku, a
Piotr G. nie wyciągnął wniosków z poprzedniego wyroku sądu