Aktywne Wpisy

nocnica +15
W którym roku dostaliście/kupiliście swój pierwszy telefon komórkowy? :) Ja dostałam od rodziców jak szłam na studia, czyli w 2004. Siemens C-45 :D
#pytanie #kiciochpyta #ankieta #telefonkomorkowy
#pytanie #kiciochpyta #ankieta #telefonkomorkowy

sj410 +1293
Takietam z innego portalu.
źródło: 1000047100
Pobierz




Gowno sie samo odsialo
Komentarz usunięty przez autora
Wychowanie dziecka to poświęcenie, przeciwieństwo egoizmu.