Wpis z mikrobloga

@Paragon_Shepard: Dla mnie i wielu innych ludzi których znałem w życiu to wyprowadzali się w momencie jak udało się wejść w jakiś związek o ile dziewczyna w ogóle chciała zamieszkać razem. Wiek był różny między 20 a 30. Ci co nie poznali lub się nie udało wrócili do rodziców.
  • Odpowiedz
Nie wydaje mi się, żeby udowodniono jakieś pozytywy dla związku podczas mieszkania z rodzicami. Częściej jest raczej odwrotnie.
  • Odpowiedz
@Iandops: Ale opuszcza się gniazdo jak jest się dorosłym, co innego jak dziecko.
Wychowanie dziecka to poświęcenie, przeciwieństwo egoizmu.
  • Odpowiedz