Aktywne Wpisy

sztywny_misza +152
encart30 +146
To uczucie gdy wchodzisz rano do osiedlowego spożywczaka i spotykasz w kolejce 4 facetów (30-55lat) i jedynie ty przyszedłeś kupić bułki.( ͡° ʖ̯ ͡°) Dwa piwa, 'coś do pączka', 3 piwa i 100ml smakowej , 100ml i energetyk. I nie była to jedna brygada, która zapakowała się razem
#alkoholizm
#alkoholizm





#tworczoscwlasna #flstudio #ableton #cubase
jak chcesz tylko w sofcie siedzieć to mała różnica bo tutaj bardziej ważne będzie jakich plugów i syntezatorów będziesz używać nie żeli samego DAW.
Synth
Valhalla nadal najlepsze pozycjia pod reverb
Omnisphere
Jakbym miał zaczynać wszystko od punktu 0, pewnie