Wpis z mikrobloga

#gielda Który ETF z tych dwóch byście dodali na IKE ?

Który ETF na IKE

  • Beta ETF WIG20TR 41.5% (34)
  • Beta ETF Dywidenda Plus 58.5% (48)

Oddanych głosów: 82

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kojiro_hyuga: wymagania stawiane przed dywidendowymi z grubsza sprawiają, że są tam "stabilne" biznesy. Jest duża zbieżność ze spółkami z wig20, ale nie jest tylko do nich ograniczone. Imo dywidendziarz lepsiejszy
  • Odpowiedz