kojiro_hyuga kojiro_hyuga 01.01.2026, 19:18:58 0 + #gielda Który ETF z tych dwóch byście dodali na IKE ? Który ETF na IKE Beta ETF WIG20TR 41.5% (34) Beta ETF Dywidenda Plus 58.5% (48)
Tommy_Cares Tommy_Cares 01.01.2026, 19:21:47 via Wypiek 1 + @kojiro_hyuga dywidenda plus ma moim zdaniem lepsze spółki niż są WIG20
Fattek Fattek 01.01.2026, 19:27:46 via Wykop 1 + @kojiro_hyuga: wymagania stawiane przed dywidendowymi z grubsza sprawiają, że są tam "stabilne" biznesy. Jest duża zbieżność ze spółkami z wig20, ale nie jest tylko do nich ograniczone. Imo dywidendziarz lepsiejszy
zouzosi zouzosi 01.01.2026, 19:27:58 via Wykop 1 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść
Hazzy90 Hazzy90 01.01.2026, 21:53:37 via Wykop 1 + @kojiro_hyuga: z tych dwóch brałbym dywidendowy, ale szczerze mwig40 będzie lepszy od obu
Który ETF na IKE