Wpis z mikrobloga

@xyzzy: na memie jest babka z prywatnym kierowcą, a normę Euro 4 spełnia nawet 20-letna Toyota Yaris, wcale to nie jest propaganda xD
  • Odpowiedz
@ponton: widze, ze wiesz lepiej.
Zacznijmy się przerzucać modelami samochodow ktore były produkowane przed i po 2005, a Ty bedziesz dwac przyklady na auto ktore byly od 2005 xD, dobrze wiesz ze ten Yaris to przyklad i chodzi o generalna zasade.

Nie tylko ciagniki siodlowe z naczepa lub bez xd sa zasilane dieslem. O co Ci chodzi? Nie bardzo rozumiem

Poza tym podążając twoim tokiem dyskusji ja mialem oczywiscie na mysli Yarisa I
  • Odpowiedz
Nie tylko ciagniki siodlowe z naczepa lub bez xd sa zasilane dieslem. O co Ci chodzi? Nie bardzo rozumiem


@borntobetroll: Że od dawna jest zakaz wjazdu do miasta dla zbyt ciężkich pojazdów i nikt nie krzyczy, że to zamach na wolność. Teraz mamy zakaz ze względu na normę spalanie i rocznik i nagle ludzie dostają p-------a. To, że masz auto z silnikiem diesla nie oznacza automatycznie, że możesz wjechać zawsze
  • Odpowiedz