Wpis z mikrobloga

#sylwesterzwykopem w Paryżu i Sydney to chyba w------i pół budżetu na fajerwerki, BBC normalnie pokazuje na transmisji, widowisko zabawa, jest fajnie. Nawet Niemcy ładują bo im się stare dobre czasy przypominają. A w Polsce? NjE W0LnO Bo PjEzgI XD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach