Wpis z mikrobloga

@N331: nieee to pewnie wina jakiegoś dziadka w matizie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pamiętam że jak wchodził ten zakaz to śmierdziele rozpisywali się że teraz na autostradach będą dziadki w matizach jadące 30km/h na prawym pasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz