Wpis z mikrobloga

Czy ktoś jest w posiadaniu i mógłby przesłać na priv pastę o Bieleckim? Pamiętam że krążyła w złotych czasach pilskiego himalaizmu i było tam coś o czekanie i ogólnie czarny humor. Chyba zniknęła z internetu. #20latwykopu #alpinizm #kiciochpyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach