Wpis z mikrobloga

Teraz na Wykop już nie wolno wrzucać skrinszotow z „rozmowy o życiu” z masą bo banują xD

W ogóle strach o tym pisać
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PodniebnyMurzyn: a to teraz tu ogólnie jest środowisko przestępcze jakieś, że nie można nic dobrego o Masie powiedzieć, bo na dobrych chłopaków się rozpruł xDDDDDD
No ten internet to taki jest komiczny, że tu niedługo bardziej sztywno i prawilnie będzie niż pod celą ze złodziejami
z fartem
  • Odpowiedz
@smokingcat: widzimisie admina.
Ostatnio walą bezterminowe bany, właściwie nie wiadomo za co. Kiedyś miałeś na miesiąc, trzy a teraz widzisz u kogoś ban permanentny. Do tego potrafią usuwać komentarze, znaleziska nawet powodu nie dając.
Chcą się chyba pozbyć wszystkich co pyskują, czy nie są prawomyslni.
Super strategia na stratę użytkowników i ruchu bo odechciewa się pisać.
  • Odpowiedz