Wpis z mikrobloga

: o ile dobrze pamiętam PR był ok


@MyOwnWorstEnemy: Problemem było to, że był to marketing szeptany. Zakładał multikonta w różnych miejscach i sam ze sobą prowadził dyskusje, jakie to mają zalety te płyty.
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: Zawsze z tego kisłem, średnia (deklarowanych) zarobków na wykopie wynosiła wtedy słynne 15k, a jak ktoś robił rozdajo jakichś kuponów czy innego szajsu za 5zł to rzucali się jak szczerbaty na suchary xd
  • Odpowiedz
@bardzospokojnyczlowiek: każdemu wykopkowi który brał czynny udział w tej promocji i spamował wykop tym gownem należy się soczysta mela na ryj. A Bielowi, pomimo że kij mu w oko za to że w ogóle stworzył ten spam tutaj, należy oddać że marketingowo odwalił świetną robotę i pewnie miała ona swój udział w jego dalszej karierze.
  • Odpowiedz
Beka to jednak co najwyżej z wykopków, bo nieźle marketingową pałkę łyknęły przy Solgazie, same im reklamę za darmo robiły


@SKYFander: Przecież to nie dotyczy tylko solgazu. Zobacz jak od lat promowane sa tu żelki Gusto, ktore sa absurdalnie niejadalne i sa o wiele gorsze niz jakis biedronkowy syf
  • Odpowiedz