Wpis z mikrobloga

Ponad 30 lat grania i zebrane 2 miliardy złotych, przecież to jest jedno wielkie XD gdzie rocznie do #tvpo dokładamy więcej. Ile przez te lata samorządy wydały na organizację tej szopki, ile z tej kwoty poszło do znajomych króliczka, ile dzieci zbierając pieniądze na mrozie dostało zapalenia płuc i umarło? Jak bardzo podzielił koleś w czerwonych okularach naród, gdzie ludziom którzy płacą składki na NFZ ci od niego by odmawiali pomocy medycznej bo nie wrzucili nic do puszki?

#wosp #sluzbazdrowia #zdrowie #szpitale #nfz
Diabolos - Ponad 30 lat grania i zebrane 2 miliardy złotych, przecież to jest jedno w...

źródło: Screenshot-20251228-154310

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach