@Szczupix37: tak to by było fajnie, bo czuć wzajemny szacunek w wypowiedzi, w rzeczywistości w pytaniu wujasa byłoby dużo więcej pogardy dla incela 30 letniego bez kobiety
20 lat temu w polskim slangu młodzieżowym dominowały: beka, maniura, przychlast, żal kropka pl, kozacki, czaisz. niemożliwe, że jestem już tak stara i niektórych słów używam do dziś. ._.
Wpis z mikrobloga
Skopiuj link
Skopiuj link