Wpis z mikrobloga

Cześć, mireczki chciałbym przenieść w suficie podwieszanym wyprowadzenie światła 2 metry dalej. Pytanie jak to zrobić prawidłowo? Czy w tym miejscu co na zdjęciu mogę po prostu wpiąć 3 kabel i go przeciągnąć do nowego miejsca? Jeżeli tak to prawidłowo w puszce powinien być? Czy raczej powinienem przeciągnąć cały kabel na nowo tak aby uniknąć łączeń w suficie?
Na tym obwodzie będzie wyłącznie ten punkt świetlny i równolegle wpięty jeden parę metrów dalej także wielkiego obciążenia nie będzie.
#remontujzwykopem #budujzwykopem #elektryka
bananometr - Cześć, mireczki chciałbym przenieść w suficie podwieszanym wyprowadzenie...

źródło: 1000024290

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy w tym miejscu co na zdjęciu mogę po prostu wpiąć 3 kabel i go przeciągnąć do nowego miejsca?


@bananometr: tak. Ja mam u siebie spięte po prostu na wago i schowane pod oświetleniem i jest git
  • Odpowiedz