Wpis z mikrobloga

@macvir: Już wróciłeś z bana? Do kogo ty gadasz te pierdoły? Sam spamujesz całe dnie, dzisiaj już z 15 wpisów, po banie aż ci nóżki chodzą się doczekać nie możesz aż zaczniesz znowu wysrywać te zarzutki jak z boomerskiej stronki na fb typu "tusek to niemiec" xD Minuta po końcu bana i znowu jest ta twoja przygłupia gęba wszędzie. A to na bank i tak multikonto jakiegoś przegrywa i ty
  • Odpowiedz
nie chodzi mi o ten dokładnie post. Tylko o całokształt twórczości


@fornson23: To utwórz osobny post o tej osobie i tam się wyżal, a nie gadasz zupełnie nie na temat. Jest wpis o odrze w USA, ty z d--y piszesz o KO, no daj spokój.
  • Odpowiedz