Aktywne Wpisy

ShineLow +16
Glopper 0
Chodzę na siłownię już od 3 lat (2 regularnie bez przerw) 4 razy w tygodniu.
Daję z siebie 100% i robię co najmniej dwie serie danego ćwiczenia do upadku. Dieta jest dopięta, a pomimo tego efekty są bardzo ale to bardzo powolne, bardzo ciężko mi jest progoresowac z ciężarem. Na ławce płaskiej stoję w miejscu od miesięcy, a waga rośnie.
Szukając przyczyny poszedłem zbadać mój poziom testosteronu. Wynik to 504 ng/dl oraz 25 pg/ml
Daję z siebie 100% i robię co najmniej dwie serie danego ćwiczenia do upadku. Dieta jest dopięta, a pomimo tego efekty są bardzo ale to bardzo powolne, bardzo ciężko mi jest progoresowac z ciężarem. Na ławce płaskiej stoję w miejscu od miesięcy, a waga rośnie.
Szukając przyczyny poszedłem zbadać mój poziom testosteronu. Wynik to 504 ng/dl oraz 25 pg/ml



![Microslop scamuje swoich klientów na Officie 2019 - Louis Rossman [Angielski]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/4e37744e5b56433a983a799ec0b6b5eb68c81bd906ebb439fe1374c12f530ba9,q80.jpg)

#polskiedomy
Współczuje tym ludziom za ich porażkę wychowawczą
Komentarz usunięty przez moderatora
Sami sobie winni ¯\(ツ)/¯
Dziennie poświęcam na rozmowę i zabawy więcej czasu niż większość rodziców w tym kraju.
Bo dzieci się wychowuje, a nie chowie!
A że nie doradził to znaczy ze odzywa się od strzała jak mu się przypomni.
ja mam dobry kontakt z rodziną i nawet ostatnio mój tato nakupował elektroniki, powiedzmy nienajlepszej jakości czy jakieś podróbki perfum, chociaż dobrze wie, że mogłem mu w tym doradzić. ale mnie się nie zapytał i doszedłem do wniosku, że to jego sprawa w takim razie. a ja nie wiem kiedy on chodzi do