Wpis z mikrobloga

#pathofexile2
Jako że PoE2 zaczęło już nudzić, postanowiłem sobie trochę urozmaicić ssf.

Stworzyłem nową postać (uprzednio migrując pozostałe, aby zacząć totalnie od nowa bez currency itd) i zacząłem grać… na kontrolerze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mirki, powiem Wam, że to był strzał w dziesiątkę. Z jakiegoś powodu gra mi się dużo lepiej niż na WASD. Ok, są pewne negatywy, ale sposob poruszania się, namierzania wrogów, kombinacje skrótów pod palcami (gram na Steam Controller) to perełka. Normalnie PoE2 odżyło na nowo.
Naprawdę nie sądziłem, że na kontrolerze w tej grze będę się tak dobrze bawił.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach