Wpis z mikrobloga

@ruut: @pasta_alla_carbonara nie wiem co was tak śmieszy czy oburza, jeździłem komunikacją przez ponad 10 lat w godzinach szczytu i też przez to gardzę komunikacja miejską, niedobrze mi się robi i wracają flashbacki z Wietnamu na myśl że musiałbym z niej korzystać na co dzień. Co innego sporadycznie, w wolniejszych godzinach - wtedy ok, ale i tak tylko metrem czy tramwajem, do autobusu nie wsiądę o ile naprawdę nie
  • Odpowiedz