@sruba_m3: za gównianego netfliksa place 49 zł miesięcznie, więc to 18 zł za gruzowanie orków brzmi jak promocja. Nawet chętnie bym przeszedł na plan premium
@Kempes: Rosja nie jest w EU, nie ma GDPR. Proponuję by codzienie przez RCB (Rozwalonego Cwela Bandyte) pisać dzięki Twoim podatkom przeznaczonym na Ukrainie dzisiaj zginął bandyta najeźdzca <imie z nekrologa> dzięki za pomoc! Przecież to by mega zmotywowało do darowania $$$ na Ukrainę :>
@Kempes: Ukraina te pieniądze wydaje w UE. To poprawia PKB Uni gdy wymiana gospodarcza z USA i Chinami ma coraz gorsze wykresy. UE potrzebuje takie Ukrainy, czyli rynku zbytu dla swoich rzeczy. Stąd ciśnienie na umowę Mercosur.
Toteż Polacy powinni teraz robić rzeczy by Ukraina wydała jak najwięcej w Polsce. Niestety, najpier rząd Morawieckiego a teraz Tuska blokuję rozwój polskiego przemysłu. Gdzie nawet nie jesteśmy w stanie produkować dla siebie
źródło: 1000069847
PobierzTakże, tego. Masz prawo stanąć z banerem i protestować, powodzenia.
Proponuję by codzienie przez RCB (Rozwalonego Cwela Bandyte) pisać dzięki Twoim podatkom przeznaczonym na Ukrainie dzisiaj zginął bandyta najeźdzca <imie z nekrologa> dzięki za pomoc!
Przecież to by mega zmotywowało do darowania $$$ na Ukrainę :>
Toteż Polacy powinni teraz robić rzeczy by Ukraina wydała jak najwięcej w Polsce. Niestety, najpier rząd Morawieckiego a teraz Tuska blokuję rozwój polskiego przemysłu. Gdzie nawet nie jesteśmy w stanie produkować dla siebie
A czy agresja zbliżającej się do nas rosji jest problemem prywatnym czy państwowym?