Wpis z mikrobloga

Będę po raz 1 sprzedawać samochód :) 2 letni renault captur (hybryda, najbogatsza opcja wyposażenia). Z tego powodu, że biorę kolejny nowy. I mam kilka pytan :)
1. Gdzie najlepiej wystawić?
2. Zamierzam skorzystać z AC i naprawić 2 małe wgniotki i kilka zarysowań, tak więc auto będzie jak nowe. Czy powinnam o tym wspomnieć w ogłoszeniu?
3. Jakis ważny aspekt o którym pamiętać w umowie sprzedaży?
#renault #motoryzacja #samochody
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nomiriala 1. Poczta pantoflowa - popytaj znajomych/rodzinę. Może ktoś szuka.
2. Ja bym nie robił. Jak wgniotki na plastikach to można je we własnym zakresie poprawić.
  • Odpowiedz
  • 1
@Ademu: jest zarysowanie plastikowej klamki i dwie wgniotki w metalu na drzwiach. Nie wpłynie to na wysokość AC bo auto będzie teraz kupowane na inną firme
  • Odpowiedz
@nomiriala: popytaj po znajomych, w pracy.

Niedługo podobna sytuacja będzie mnie czekała, więc jestem nawet skłonny zostawić w rozliczeniu, żeby się nie użerać z handlarzami i idiotami.
  • Odpowiedz
Czy powinnam o tym wspomnieć w ogłoszeniu?


@nomiriala: Wyjdzie kilka koła za to, to ludzie wykupią raport VIN i się będą pytać o szkodę.

Jakis ważny aspekt o którym pamiętać w umowie sprzedaży?


@nomiriala: Pobrać umowę z wyłączeniem rękojmi.
  • Odpowiedz